Yukarı

CV DOLDURMA - Kişisel Bilgiler

Ad Soyad

Doğum Tarihi Cinsiyet

BayBayan

Medeni Durum

EvliBekarDulBoşanmış

İkametgah Adresi

İlçe Şehir
Telefon

E-PostaBu formda yer alan tüm kişisel verilerimi, kendi açık rızam ile paylaşmaktayım.

Askerlik durumu

YapıldıMuafTecilli

Tecil Tarihi Ehliyet

VarYok

Tipi

Son mezun olduğunuz öğrenim seviyenizi belirtiniz

İlköğretimLiseÖnlisansLisansYüksek Lisans

İlköğretim

Lise

Önlisans

Lisans

Yüksek Lisans

Microsoft Office Kullanım Bilgileri

MS WordMS ExcelMS Power Point
İş Tecrübeniz
BaşlamaAyrılmaAçıklamaAyrılma Nedeni
Ödül/Sertifikalar

Referanslarİşe alım araştırmalarının desteklenmesi, insan kaynakları ve işe alım süreçlerinin yürütülmesi amacıyla istenen "Referans" bilgilerimi kendi açık rızam ile paylaşmaktayım.

Son çalıştığınız işyerinden başlayarak doldurunuz.
Adı SoyadıŞirket AdıGörevTelefon
Başvurulan Pozisyon
Reyon ElemanıKasiyer

Başvurulan Mağaza

AlanyaAntalya / AltınovaAydınBalıkesirBodrumBursaDenizliEski İzmirEskişehirFethiyeİstanbul / Arnavutköyİstanbul / Beylikdüzüİstanbul / Kartalİstanbul / Küçükköyİzmir / Bornovaİzmir / OsmangaziKuşadasıMarmarisSamsunSide


Herhangi bir sebeble mahkemeye çıktınız mı? Çıkmış iseniz açıklayınız.İstenen "Özel Nitelikli Kişisel Verimi" kendi açık rızam ile paylaşmaktayım.
EvetHayır

Seyahat Engeliniz var mı?
EvetHayır
Mesai Saatleri dışında çalışabilir misiniz?
EvetHayır
Açıklama
Sigara kullanıyor musunuz?
EvetHayır
Eklemek İstedikleriniz

Tespo Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş. İş Başvuru Formu Aydınlatma Metni

Şirketimiz Tespo Tüketim Malları Ticaret Ve Sanayi A.Ş. (Tespo A.Ş.)’ye, yüz yüze ve www.tespo.com.tr adresinde yer alan site üzerinden yapılan iş başvuruları sırasında bazı kişisel veriler, iş başvurusunda bulunanlar ile iletişimimizi geliştirmek, gereksinimlerini ve ilgi alanlarını anlayabilmek, işe alım araştırmalarını desteklemek, yapılan başvuru sonucunu haberdar edebilmek nedeniyle talep edilmektedir.

İş Başvuru Formu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olup, tamamen ilgili kişi tarafından doldurulmaktadır. Giriş yapan kişi, iş başvurusu reddedilse dahi, belirtilen amaçlar kapsamında kişisel verilerinin toplanmasına, Tespo A.Ş. tarafından dâhili olarak kullanılmasına, gerekli durumlarda grup şirketleri ile paylaşılmasına, geçerli kanun hükümlerine uygun olarak gerekli olan süre boyunca saklanmasına muvafakat etmektedir.

Giriş yapan kişi, ilgili kişi sıfatıyla kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, bu verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yer alan diğer hakları isteme hakkına sahiptir.