Yukarı

CV YÜKLEME

Ad Soyad

E Posta Adresi

Telefon

CV Yükleme Alanı

Mağaza Seçimi

İletiniz

Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum.


Tespo Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş. İş Başvuru Formu Aydınlatma Metnini okudum, kabul ediyorum.


Tespo Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş. İş Başvuru Formu Aydınlatma Metni

Şirketimiz Tespo Tüketim Malları Ticaret Ve Sanayi A.Ş. (Tespo A.Ş.)’ye, yüz yüze ve www.tespo.com.tr adresinde yer alan site üzerinden yapılan iş başvuruları sırasında bazı kişisel veriler, iş başvurusunda bulunanlar ile iletişimimizi geliştirmek, gereksinimlerini ve ilgi alanlarını anlayabilmek, işe alım araştırmalarını desteklemek, yapılan başvuru sonucunu haberdar edebilmek nedeniyle talep edilmektedir.

İş Başvuru Formu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış olup, tamamen ilgili kişi tarafından doldurulmaktadır. Giriş yapan kişi, iş başvurusu reddedilse dahi, belirtilen amaçlar kapsamında kişisel verilerinin toplanmasına, Tespo A.Ş. tarafından dâhili olarak kullanılmasına, gerekli durumlarda grup şirketleri ile paylaşılmasına, geçerli kanun hükümlerine uygun olarak gerekli olan süre boyunca saklanmasına muvafakat etmektedir.

Giriş yapan kişi, ilgili kişi sıfatıyla kişisel verilerinin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, bu verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yer alan diğer hakları isteme hakkına sahiptir.