Yukarı

TESPO KARİYER

1989 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve Türkiye’nin ilk cash&carry mağazası olan Tespo, köklü geçmişi ve tecrübesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Tespo’nun; İzmir (Bornova, Osmangazi, Eski İzmir), İstanbul (Kartal, Küçükköy, Beylikdüzü, Arnavutköy), Marmaris, Bursa, Kuşadası, Denizli, Fethiye, Antalya, Alanya, Side, Eskişehir, Balıkesir, Samsun ve Bodrum olmak üzere toplamda 20 mağazası ve 500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Tespo’nun 32 yıllık yükselen başarı grafiği, çalışanlarımızın başarılarına ve özverilerine bağlıdır.

Tespo mağaza çalışanlarımızı işe alımdan sonra detaylı bir eğitimden geçiriyor ve performanslarını değerlendirerek kısa sürede yükselmelerini sağlıyoruz.

Tespo insan kaynakları departmanı olarak, insan odaklı ve çağdaş bir İK anlayışıyla hareket ederek çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri, güvenilir bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Tespo’da Staj Deneyimi

Lise öğrencilerine bünyemizde staj yapma imkanı tanıyarak onları iş hayatına hazırlıyor ve kariyerlerinde onları destekliyoruz.

Staj İmkanları

CV DOLDURMA

Ad Soyad

Doğum Tarihi Cinsiyet

BayBayan

Medeni Durum

EvliBekarDulBoşanmış

İkametgah Adresi

Şehir İlçe
Telefon

E-PostaBu formda yer alan tüm kişisel verilerimi, kendi açık rızam ile paylaşmaktayım.

Askerlik durumu

YapıldıMuafTecilli

Tecil Tarihi Ehliyet

VarYok

Tipi

Son mezun olduğunuz öğrenim seviyenizi belirtiniz

İlköğretimLiseÖnlisansLisansYüksek Lisans

İlköğretim

Lise

Önlisans

Lisans

Yüksek Lisans

Microsoft Office Kullanım Bilgileri

MS WordMS ExcelMS Power Point
İş Tecrübeniz
BaşlamaAyrılmaAçıklamaAyrılma Nedeni
Ödül/Sertifikalar

Referanslarİşe alım araştırmalarının desteklenmesi, insan kaynakları ve işe alım süreçlerinin yürütülmesi amacıyla istenen "Referans" bilgilerimi kendi açık rızam ile paylaşmaktayım.

Son çalıştığınız işyerinden başlayarak doldurunuz.
Adı SoyadıŞirket AdıGörevTelefon
Başvurulan Pozisyon
Reyon ElemanıKasiyer

Başvurulan Mağaza

AlanyaAntalya / AltınovaAydınBalıkesirBodrumBursaDenizliEski İzmirEskişehirFethiyeİstanbul / Arnavutköyİstanbul / Beylikdüzüİstanbul / Kartalİstanbul / Küçükköyİzmir / Bornovaİzmir / OsmangaziKuşadasıMarmarisSamsunSide


Herhangi bir sebeble mahkemeye çıktınız mı? Çıkmış iseniz açıklayınız.İstenen "Özel Nitelikli Kişisel Verimi" kendi açık rızam ile paylaşmaktayım.
EvetHayır

Seyahat Engeliniz var mı?
EvetHayır
Mesai Saatleri dışında çalışabilir misiniz?
EvetHayır
Açıklama
Sigara kullanıyor musunuz?
EvetHayır
Eklemek İstedikleriniz