TESPO Tüketim Malları Tic. ve San. A.Ş.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 HAKKIMIZDA

Avrupa ve Amerika’da yaygın, güvenilir ve kendisini kanıtlamış bir mağazacılık türü olan Cash & Carry sisteminin Türkiye’deki öncüsü Tespo Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi A.Ş; bakkal, market, otel, restoran, kafe, sanayi tesisi ve özel şirketler gibi müşterilerine hizmet vermektedir.

Tespo’da; gıda, içecek, temizlik ürünleri, kişisel bakım gibi çeşitli ürün gruplarında, güvenilir markaların toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. %100 yerli sermayeyle kurulan ve 1989 yılında ilk mağazasını Marmaris’te açan Tespo’nun 21 mağazası ve 500’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

KURUCUMUZ

Rahmet ve şükranla andığımız kurucumuz Ahmet Hamdi Ayker, 1922 yılında, katıldığı Kurtuluş Savaşının sona ermesi ile İzmir’de yerleşmeye karar vermiş, iş ve aile düzenini de bu şehirde kurmuştur.

Kendisi çalışkan, ülkesini seven, dürüst ticareti ve ilkeli rekabeti kültür edinen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir girişimciydi. Birbirine bağlı aile bireyleri ve çalışanlarından yarattığı birlik, bir asırı aşan çağdaş şirketler olarak yoluna devam etmektedir.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Standart
Mevsim AŞ
Aytaş Logo