TESPO Tüketim Malları Tic. ve San. A.Ş.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 TESPO KARİYER

1989 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan ve Türkiye’nin ilk cash&carry mağazası olan Tespo, köklü geçmişi ve tecrübesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Tespo’nun; İzmir (Bornova, Osmangazi, Eski İzmir), İstanbul (Kartal, Küçükköy, Beylikdüzü, Arnavutköy), Marmaris, Bursa, Kuşadası, Denizli, Fethiye, Antalya, Alanya, Side, Eskişehir, Balıkesir, Samsun ve Bodrum olmak üzere toplamda 21 mağazası ve 500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Tespo’nun 35 yıllık yükselen başarı grafiği, çalışanlarımızın başarılarına ve özverilerine bağlıdır.

Tespo mağaza çalışanlarımızı işe alımdan sonra detaylı bir eğitimden geçiriyor ve performanslarını değerlendirerek kısa sürede yükselmelerini sağlıyoruz.

Tespo insan kaynakları departmanı olarak, insan odaklı ve çağdaş bir İK anlayışıyla hareket ederek çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri, güvenilir bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Tespo’da Staj Deneyimi

Lise öğrencilerine bünyemizde staj yapma imkanı tanıyarak onları iş hayatına hazırlıyor ve kariyerlerinde onları destekliyoruz.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 CV DOLDURMA

Cv Yükle

Kabul edilen dosya türleri: DOC, PDF. Maksimum dosya boyutu: 10 MB.