TESPO Tüketim Malları Tic. ve San. A.Ş.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 2023 Geleneksel Tespo Çekilişimizin Büyük Ödülü KIA Sportage Otomobil Fethiye’ye çıktı!

2023 Geleneksel Tespo Çekilişimizin Büyük Ödülü KIA Sportage Otomobil Fethiye’ye çıktı!

Lider markaları toptan fiyatlar ile müşterilerimizle buluştururken her yıl düzenlediğimiz çekiliş kampanyamızın 2023 büyük ödülü olan KIA Sportage marka otomobil Tespo Fethiye Mağazamızdan alışveriş yaparak çekilişe katılan Gürcan Girgin’e çıktı!

İzmir Tespo Genel Merkezmizde düzenlenen anahtar teslim törenine talihlimiz Gürcan Girgin katılırken, anahtarını Tespo Satın Alma Müdür Yardımcısı Göker Candan’dan aldı. Talihli yaptığı açıklamada, “Yıllardır doğru ticaretten şaşmayan Tespo’dan bu hediyeyi kazandığım için çok mutluyum ve çok heyecanlıyım. Müşterilerine bu denli değer veren, yıllardır hediyeler dağıtan Tespo’ya çok teşekkür ederim. Bundan sonra da her zamanki gibi Tespo’dan alışveriş yapmaya devam edeceğim.” dedi.


Tespo Satın Alma Müdür Yardımcısı Göker Candan da, “Her yıl gerçekleştirdiğimiz Tespo Geleneksel Çekilişinde bu yıl otomobil talihlimiz Muğla Fethiye’den Gürcan Bey oldu. Kendisini tebrik ediyoruz. Kazasız belasız hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz” dedi. Gürcan Bey ve diğer tüm talihlilerimizi tebrik ediyor, yıllardır yanımızda oldukları için teşekkür ediyoruz.