TESPO Tüketim Malları Tic. ve San. A.Ş.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019 Tespo 35.Yılını Sizlerle Kutluyor! 13 Temmuz’da Marmaris Atatürk Meydanı’nda düzenlenecek halk konserine herkesi bekliyoruz!

13 Temmuz Cumartesi Günü ilk mağazamızı açtığımız Marmaris’te düzenleyeceğimiz halk konserinde yeni yaşımızı sizlerle kutlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz! Burak Kut, Çelik, Mansur Ark, Ali Güven ve Reyhan Karaca’nın sahne alacağı gecede; ayrıca DJ Performansı ve sürpriz etkinlikler ile bizimle büyüyen, bize güvenen tüm müşterilerimize teşekkür edeceğiz. 13 Temmuz Saat 21:00’da Marmaris Atatürk Meydanı’nda buluşalım! Ücretsiz halk konserimize herkesi bekliyoruz!

 

Geçen 35 yılda edindiğimiz tecrübe ve müşteri dostu yaklaşımımızla her daim yanınızda olmaya çalıştık. Küçük işletmelerin gücünü bilmenin bilinciyle, onlara uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri sunmaya devam ettik.

35. yılımızı sizlerle kutluyoruz, özel indirimler ve sürpriz etkinliklerle dolu bir yıl geçireceğiz. Bu başarıyı sizinle paylaşmak, geçen yıllara teşekkür etmek istedik. 35 yıldır bir aileyiz ve bu ailede yer almanız bize daha da anlam katıyor. Mutlu yıllara ve mutlu alışverişlere!


  1. Yer: Marmaris Atatürk Meydanı

  2. Tarih/Saat: 13 Temmuz Cumartesi 21:00