Yukarı

Tespo Aydın 7 Kasım’da açılıyor!

Tespo Aydın Açılıyor!

Toptan alışveriş marketleri zinciri Tespo, Ege Bölgesi’ndeki şubelerinin arasına bir yenisini ekliyor.

Türkiye çapındaki 21. şubesinin kapılarını Aydın, Yedieylül mahallesi, Muğla Bulvarı No: 8, Efeler adresinde, 7 Kasım’da açacak olan Tespo; gıda, şarküteri, dondurulmuş ürünler, içecek, temizlik malzemeleri, deterjan, kırtasiye, kozmetik gibi kategorilerde binlerce seçeneği avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Otel ve restoran, ofis, işletme, kafe, bakkal, market ve fabrikalardan son tüketicilere değin çok geniş bir yelpazeye hizmet verdiklerini belirten Tespo Genel Müdür Yardımcısı Murat Akkanlar, fiyatlarının rakiplerine oranla çok daha cazip olduğunu belirtirken “Perakende fiyatlarımız da oldukça hesaplı ancak toptan alışverişlerde avantaj oranı daha da artıyor. Bu yüzden de son basın kampanyamızı ‘Toptan alışverişte üstüne yok’ fikri üstüne kurduk” dedi.

Tespo’da alırken kazandıran avantajların yıl boyu sürdüğünü söyleyen Murat Akkanlar açılışa özel indirimler de olduğunu belirterek, “Aydınlıları Tespo farkı ve kalitesi ile tanıştıracağımız için çok heyecanlıyız, tüm Aydınlıları bekliyoruz” şeklinde konuştu.